URM
Укрзалізниця Новини

УЗ почала ремонт паровозу Гр-336 для київської дитячої залізниці

У локомотивному депо  ТЧ-12 Сновськ (Чернігівська область) почався ремонт паровозу Гр-336, повідомляють «Дослідники історії вузькоколійних залізниць України».

За їх інформацією локомотив вивезли до депо 10 грудня 2021 року з київської дитячої залізниці. Наразі триває дефектація (виявлення основних несправностей і проблемних місць, заміри) і поступовий розбір локомотива.

Вже демонтували головні резервуари, ковпак сухопарника, дишла, зняли обшивку топки та вийняли усі жарові труби. Паровоз поставили на домкрати, надалі будуть знімати колісні пари і наплавляти гребні, демонтувати зольник (потім варити новий) і підбиратися до нижньої частини котла.

УЗ почала ремонт паровозу Гр-336 для київської дитячої залізниці

Остання це найпроблемніше місце у паровозі, протягом багатьох років через погану консервацію і відсутність теплого цеху на дні котла залишалася вода, і він почав протікати з обох боків по кутам топки, що спричинило поступове гниття і корозію металу.

Дослідники зазначають, що ремонт займе значно більше часу, ніж планувалося першочергово — замість трьох місяців, мінімум пів року, а то й рік.

Нагадаємо, у листопаді на Привокзальній площі Краматорська встановили паровоз 9П-337.

читайте також

Завантаження....