URM
Укрзалізниця Новини

УЗ перевезла 1500 тонн гуманітарної допомоги

У межах проєкту “Railways Helps Ukraine” було ввезено понад 40 вагонів гуманітарної допомоги, повідомляє Європейська бізнес асоціація.

Загалом, спільними зусиллями українських та польських компаній доставили близько 1 500 тонн гуманітарної допомоги в українські міста для людей, які постраждали від війни. Допомогу вже отримали Харківська, Київська, Запорізька та Луганська області.

Це спільна ініціатива українських компаній, Європейської Бізнес Асоціації, фонда the Fundacja Ukraina та Укрзалізниці. До мережі входять два важливі пункти збору: Славков у Польщі та Львів в Україні.

Машини гуманітарної допомоги отримали від Польщі, Німеччини, Ірландії та Швейцарії. Раніше, кілька логістичних компаній із Польщі та України об’єднали свої зусилля з метою організації залізничного коридору для доставки гуманітарної допомоги цивільному населенню України.

“RAILWAYS HELPS UKRAINE” приймають пожертвування. Якщо ви хочете пожертвувати кошти для покриття логістичних витрат Фонду Україна (Fundacja Ukraina) на доставку гуманітарної допомоги в Україну, то ви можете зробити це. Докладніша інформація на сайті проєкту.

читайте також

Завантаження....