URM
Укрзалізниця Новини

УЗ перенесла аукціон щодо вибору консультанта для пасажирської вертикалі за понад 300 млн грн

Аукціон щодо вибору консультанта для пасажирської вертикалі Укрзалізниці перенесли з 9 березня на 21 березня.

Кінцеву дату прийняття пропозицій також перенесли – на 11 лютого. Зауважимо, очікувана вартість послуги становить 304 млн грн, її визначили за допомогою відповідей потенційних учасників торгів. Консультування мають надавати до кінця 2023 року.

Раніше колишній міністр інфраструктури Владислав Криклій розкритикував відповідний тендер. За його словами тендер на 300 млн грн прописано під німецьку DB engineering &consulting («донька» німецького залізничного оператора).

Водночас на сайті німецького оператора Deutsche Bahn є оголошення щодо пошуку керівника проєкту зі співробітництва між DB Engineering & Consulting GmbH та Укрзалізниця. Роботу пропонують у Києві. Указано, що кандидат буде керувати проєктом трансформації та стане членом міжнародної управлінської команди.

Нагадаємо, 26 серпня приватне акціонерне товариство “Київський електровагоноремонтний завод” (належить УЗ) уклало договір з Deutsche Bahn Engineering & Consulting щодо надання консультацій для Укрзалізниці. Вартість договору – 891 тисяча євро.

Проте експерти ТСК вважають угоду з Deutsche Bahn Engineering & Consulting незаконною.  Адже Укрзалізниця навмисно уникла тендера щодо вибору консультанта для компанії.

Цікавим є те, що, згідно з цим договором, німецькі фахівці фактично й займаються тим самим, на що зараз оголошений новий тендер.

читайте також

Завантаження....