URM
Укрзалізниця Новини

УЗ оголосила новий відбір 20 тисяч тонн дизпального 

Філія «Центр забезпечення виробництва» 21 вересня оголосила про закупівлю 20 тис. тонн дизельного пального за рамковою угодою.

Усього було оголошено чотири відбори по 5 тисяч тонн кожен. Гранична розрахункова вартість ресурсу встановлена ​​на рівні 28 833,26 грн/т. При цьому, за даними Консалтингової групи «А-95», середня ринкова ціна оптових партій дизпального на день оголошення торгів становила 29 300 грн/т.

Загалом із моменту укладання угоди, відбулося п’ять відборів на 95 тис. тонн. Переможцями стали компанії «Ойл Трейд 2018» (36 тис. тонн), «Мартін Трейд» (9 тис. тонн), «Торум» (38 тис. тонн), ОККО — 6 тис. тонн і «Альянс Енерго Трейд» — 3 тис. тонн.

Саму угоду Укрзалізниця уклала 1 липня. Вартість угоди щодо постачання 200 тис. тонн пального 5,3 млрд грн. Рамкова угода передбачає спрощені закупівлі за потребою з учасниками. Закупівлі проводяться в заявлених межах. У цьому разі – до 5,3 млрд грн та 200 тис. тонн. Термін угоди – до 30 березня 2022 року.

Нагадаємо, закупівля дизпального стала однією з тем першого засідання Антикризового штабу УЗ. Тоді було зазначено, що через специфіку ціноутворення пального, за якою Укрзалізниця закуповує пальне, у 2021 році компанія мала дві паливні кризи. У штабі шукають рішення, але поки його немає.

читайте також

Завантаження....