URM
Пасажирські перевезення Новини

УЗ обіцяє до 1 червня випустити на маршрут другий поїзд Skoda

Під час престуру, присвяченому десятиріччю з моменту запуску в Україні швидкісного руху, член правління Укрзалізниці Олександр Перцовський пообіцяв до 1 червня випустити з ремонту другий поїзд Skoda.

За словами керівника філії «Українська швидкісна залізнична компанія» Андрія Уманця, Укрзалізниця планує у 2022 році завершити будівництво третього цеху в депо Дарниця. Саме там планують обслуговувати поїзди Skoda та можливі майбутні нові поїзди.

Нагадаємо, 11 лютого Укрзалізниця оголосила тендер щодо технічного обслуговування поїздів  Skoda до кінця 2025 року. Орієнтовна вартість послуги становить 165 млн грн.

Зауважимо, поїзди Skoda придбали перед Євро-2012. У 2021 році компанія замовила їхній ремонт. Загальна заявлена вартість ремонту двох двоповерхових поїздів становить 291,5 млн грн.

Ремонт першого поїзда завершили наприкінці минулого року. Другий поїзд мали також здати до кінця року, але потім здачу відтермінували до кінця першого кварталу 2022 року, але, як бачимо, і цей дедлайн УЗ провалила.

читайте також

Завантаження....