URM
Бізнес Новини Укрзалізниця

УЗ хоче відсудити в «АрселорМіттал Кривий Ріг» 5,7 млн грн

Укрзалізниця подала до суду на «АрселорМіттал Кривий Ріг», щоб стягнути з останнього 5,7 млн грн збитків.

Позов 10 січня подала філія «Єдиний розрахунковий центр залізничних перевезень». Позивач вказує, що «АрселорМіттал Кривий Ріг» не зареєстрував 38 розрахунків коригування до податкових накладних за залізничні перевезення у 2018 році.

Відтак УЗ не змогла зменшити нарахований ПДВ на цю суму й вимушена була сплатити більше податків. Тепер в УЗ вимагають, щоб металурги компенсували ці збитки. Господарський суд Дніпропетровської області прийняв заяву УЗ та призначив перше засідання у справі на 8 лютого.

Зауважимо, 5 січня в «АрселорМіттал Кривий Ріг» заявили про арешт прокуратурою всіх рахунків підприємства у рамках розслідування щодо рентних платежів.

Своєю у прокуратурі заявили, що заарештовували лише окремі рахунки підприємства. У відомстві додали, що арешт стосувався рахунків, з яких нібито не провадилися відрахування зі сплати податків, зборів та інших загальнообов’язкових платежів, а також виплати заробітної плати.

Нагадаємо, 5 січня Шостий апеляційний суд задовольнив скаргу юристів Міністерства інфраструктури щодо призупинення дії наказу про підвищення тарифів на вантажні залізничні перевезення.

читайте також

Завантаження....