URM
Новини

УЗ стягує плату за малодіяльні станції попри штраф від АМКУ

Громадська спілка «Центр досліджень залізничного транспорту» направила звернення до Антимонопольного комітету в якому звернула увагу щодо порушень в політиці Укрзалізниці.

Так, експерти вказали, що чинним договором про надання послуг з організації перевезень вантажів залізничним транспортом передбачені неправомірні вимоги оплати послуги подачі та забирання вагонів для навантаження або вивантаження на «малодіяльних станціях». Ідеться про додаток 1-7, яким визначаються такі умови.

Водночас, зазначено, що Укрзалізниця була оштрафована АМКУ на 18,3 млн грн й програла всі відповідні суди щодо встановлення цієї додаткової плати.

Зауважимо, днями ГС «Центр досліджень залізничного транспорту» звернулася до Національного агентства з питань запобігання корупції (НАЗК) із запитом щодо проведення антикорупційної експертизи чинного Порядку розпорядження майном Укрзалізниці.

Експерти спілки вважають, що там наявні корупційні ризики, які дають менеджменту компанії розпродавати майно нижче за ринкову вартість.

читайте також

Завантаження....