URM
Кадри Новини

Уряд призначив трьох нових заступників міністра інфраструктури України

На сьогоднішньому засіданні Уряд призначив трьох нових заступників міністра інфраструктури України. Розповідаємо про них:

Василь Шкураков

Уряд призначив трьох нових заступників міністра інфраструктури України

Сьогодні був призначений першим заступником міністра інфраструктури України. Працював на керівних посадах у Міністерстві фінансів України, ПрАТ «Укргідроенерго» (2017-2018) та ПрАТ «Укрфінжитло» (2020-2021). Має понад 20 років досвіду, зокрема у таких сферах як фінанси паливно-енергетичного комплексу, виробничої сфери та інфраструктури, майнових відносин та фінансового планування, боргової політики, управління фіскальними ризиками та ліквідністю ЄКР. Є членом Наглядової ради ПрАТ «Укргідроенерго» (з 2019 – дотепер).

Анатолій Комірний

Уряд призначив трьох нових заступників міністра інфраструктури України

Сьогодні він був призначений заступником міністра інфраструктури з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації. Починав кар’єру у 2006 році на виробничих видобувних підприємствах, де пройшов шлях від провідного інженера до експерта з інвеступравління. З 2011 року працював у Дніпропетровській обласній адміністрації, з 2014 року — на керівних посадах у IT-секторі.

Мустафа Масі Найєм

Уряд призначив трьох нових заступників міністра інфраструктури УкраїниЙого призначено заступником міністра інфраструктури України. З червня 2021 року виконував обов’язки радника міністра на громадських засадах. До цього працював заступником гендиректора державного концерну «Укроборонпром» (2019-2021). У 2014-2019 роках був народним депутатом України VIII скликання, членом «Комітету з питань європейської інтеграції». У цей же період був членом колегії Міністерства внутрішніх справ України та одним з кураторів проєктного офісу реформи Національної поліції України. До цього часу з 2005 року працював журналістом, редактором, телеведучим та медіаменеджером провідних українських видань.

читайте також

Завантаження....