URM
Кадри Новини

Уряд призначив нового керівника ПАТ “Київ – Дніпровське МППЗТ”

18 серпня уряд погодив призначення Сергія Синьогіна виконувачем обов’язків голови правління приватного акціонерного товариства “Київ-Дніпровське міжгалузеве підприємство промислового залізничного транспорту”.

За інформацією ЗМІ, раніше він працював на Придніпровський залізниці. Попередній в.о. керівника ПАТ “Київ – Дніпровське МППЗТ”  Павло Авраменко пропрацював на посаді приблизно місяць. Його призначили 7 липня, але ЗМІ написали про його причетність до вбивства людини в ДТП.

Подія сталася наприкінці 2020, тоді обвинувачений у нетверезому стані скоїв ДТП (збив людину). Після цього він не зупинився, а втік з місця події. Потерпілий помер у реанімації.  У МІУ тоді заявили заявили, що перевірять інформацію і, якщо підтвердять, то Авраменка звільнять.

Для  довідки: “Київ-Дніпровське МППЗТ” обслуговує понад 1000 підприємств, зокрема теплові та атомні електростанції, підприємства нафтопереробної та хімічної промисловості, цементні заводи, заводи з виготовлення залізобетонних виробів, домобудівні комбінати, гранітні кар’єри, комбінати хлібопродуктів, елеватори, цукрові заводи.

Основним видом діяльності “Київ-Дніпровське МППЗТ” є перевезення вантажів залізничним транспортом між станціями примикання і власниками вантажу, маневрова робота на під’їзних шляхах і вантажних фронтах, операції з навантаження і вивантаження з вагонів, утримання й ремонт під’їзних шляхів і рухомого складу.
100% акцій ПрАТ належать державі.

 

читайте також

Завантаження....