URM
Укрзалізниця Новини

Уряд направив 18 млрд грн на Укрзалізницю

У березні українська залізниця евакуювала понад 2,77 млн українців, з яких майже 0,4 млн — за кордон. Про це повідомив очільник МІУ Олександр Кубраков.

У середньому за 1 день війни евакуюємо близько 80–100 тисяч пасажирів. Робиться все можливе для того, щоб перевезти жінок, дітей, людей старшого віку та з інвалідністю у безпечні регіони»

Олександр Кубраков

Також залізницею вже доставлено 27,3 тисячі тонн гуманітарної допомоги від наших міжнародних партнерів, а також волонтерських організацій.

Також Кубраков повідомив, що враховуючи стратегічне значення Укрзалізниця, Урядом і було прийнято рішення про перенаправлення 18 млрд з програм Мінінфраструктури на потреби залізничної компанії.

Також вчора було нагороджено залізничників, які безпосередньо брали участь в евакуації населення із зони бойових дій, забезпеченні постачання гуманітарної допомоги, оперативному відновленні та налагодженні роботи дільниць, вокзалів і станцій, а також колій, шляхопроводів і мереж електропередач.

Серед Героїв: Білокудря Володимир Валерійович, Шматько Володимир Миколайович, Овчаренко Володимир Олександрович, Мельник Юрій Ярославович, Хінціцький Володимир Анатолійович, Чуйкін Олександр Олександрович, Мельников Олександр Володимирович, Сорока Сергій Миколайович, Русс Максим Сергійович, Поясков Володимир Вікторович, Місько Галина Яківна, Бережний Владислав Володимирович, Прокопенко Євген Миколайович, Жук Аліна Олександрівна, Французова Олена Антонівна, Стрельченко Юрій Іванович, Липецький Дмитро Леонідович, Могир Віктор Андрійович, Полтавченко Юрій Анатолійович, Шиш Михайло Анатолійович.

читайте також

Завантаження....