URM
Укрзалізниця Кадри Новини

Уряд до кінця березня подовжив повноваження правління Укрзалізниці

Кабінет Міністрів України подовжив повноваження голови та низки членів правління АТ «Укрзалізниця» та оновив його склад.

Так, до 31 березня 2022 року пролонговано повноваження голови правління УЗ Олександра Камишіна, членів правління Ореста Логунова, Григорія Бойка, Євгена Лященка та Олександра Перцовського.

Таке рішення продиктоване тим, що наразі не сформована Наглядова рада, яка має подати пропозиції щодо оновлення чи затвердження складу правління Укрзалізниці.

Крім того, посаду члена правління залишає Роман Черніцький. Проте він залишається на посаді директора з інфраструктури Перевізника.

Натомість до складу правління на строк до 31 березня 2022 року увійшли Євген Шрамко та Павло Цубер. Перший очолить вертикаль виробничих потужностей (вагоноремонтні та локомотиворемонтні, виробництво шпал та інші заводи).

Щодо Павла Цубера, то він має відповідати за виконання програми «Велике будівництво» на Укрзалізниці. Раніше він був начальним служби автомобльних доріг в Луганській області. Євген Шрамко до призначення очолював ТОВ «ЗЛМЗ», яке ходить до структури «Запоріжсталі» Ріната Ахметова.

Нагадаємо, 25 жовтня Кабмін затвердив нинішній склад правління до кінця 2021 року, поки не буде обрано новий склад наглядової ради. Щодо наглядової ради, то в МІУ очікують на її формування вже цього місяця.

Також варто зауважити, що напередодні ТСК проголосувало за непродовження повноважень голови УЗ Олександра Камишіна. Причини за посиланням.

читайте також

Завантаження....