URM
Інфраструктура Новини

Упродовж року визначать маршрут для будівництва нової залізничної лінії на Луганщині

Ідеться про будівництво залізничної лінії, яка з’єднає ділянку Лантратівка – Кіндрашівська-Нова із залізничною мережею України.

Так, уже обрано генерального проєктувальника – Харківський проєктно-вишукувальний інститут об’єктів транспорту, який підготує ТЕО. Роботи триватимуть рік і здійснюватимуться у два етапи:

  • проведення дослідження та визначення оптимального маршруту будівництва;
  • підготовка обґрунтування для обраного варіанту маршруту будівництва.

В уряді зауважують, що будівництво колії дозволить відновити пасажирські та вантажні перевезення в Луганській області, зменшити витрати підприємств на транспортування продукції та сировини, підвищити надійність енергопостачання півдня Луганської області та знизити навантаження на мережу автомобільних доріг Луганщини.

Нагадаємо, унаслідок збройної агресії РФ проти України та утворення лінії дотику залізнична ділянка Лантратівка – Кіндрашівська-Нова повністю відрізана від залізничної мережі України.

Зауважимо, наразі є чотири варіанти маршруту будівництва гілки, один з яких передбачає, що нова залізнична артерія може пройти через Сєверодонецьк, який зараз виконує функції обласного центру.

читайте також

Завантаження....