URM
Події Новини

Укрзалізниця звільнить залізничників-контрабандистів

Укрзалізниця звільнить провідників, які супроводжували вагон із контрабандою в поїзді «Київ —Відень». Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив директор філії «Пасажирська компанія» Олександр Перцовський.

Не коментував відразу, адже десятиріччями відбудовану «залізничну контрабанду» словами не візьмеш — тільки швидкими й однозначними діями. Тож наших співробітників, які супроводжували той вагон, зустріли вже в суботу по поверненні, а сьогодні — для обох останній день в лавах залізничників!

Перцовський

Також Перцовський повідомив, що попри те, що матеріальна шкода підприємству не була заподіяна — керівництво компанії вирішило звільнити співробітників. Адже зазнав чималої шкоди імідж професії та української залізниці.

Додатково до протоколів митників та прикордонників заяви щодо скоєння правопорушень підуть і від нас, щоб звільненням не обмежуватись. Звичайно, повернення до Кримінального кодексу жорсткої відповідальності за контрабанду стало б дуже дієвим механізмом і будемо від УЗ це всіляко підтримувати.

— Перцовський

Нагадаємо, раніше прикордонники відділу «Соломоново» Чопського загону спільно з працівниками Закарпатської митниці виявили контрабанду сигарет у залізничному пункті пропуску «Чоп (Дружба)».

читайте також

Завантаження....