URM
Укрзалізниця Бізнес Новини

Укрзалізниця звертається до експортерів із пропозицією вивозити зерно через Сербію та Чорногорію

Укрзалізниця продовжує пошук альтернативних логістичних маршрутів доставки товарів до/з України й у цьому контексті звертає увагу бізнесу на можливість користуватися послугами чорногорського порту Бар. Про це йдеться у зверненні Центру транспортної логістики Укрзалізниці до експортерів.

Загальна потужність порту – близько 5 млн тонн на рік. У середньому використовується близько 50 % потужностей. Порт Бар володіє такими спеціалізованими терміналами: термінал для сухих насипних вантажів, термінал для рідких вантажів, RO-RO та генеральні вантажі/контейнерний термінал.

філія ЦТЛ

У зверненні вказують, що порт Бар співпрацює з експедиторськими компаніями із Сербії. Зокрема, за інформацією представника сербської експедиторської компанії Panšped, компанія готова сприяти налагодженню логістичного маршруту транспортування широкого спектру продукції з України до Бару. Panšped також має можливість задіювати вільні вагони сербської залізниці, у разі такої необхідності.

Чорногорська сторона висловила зацікавленість у налагодженні співпраці з Україною щодо використання можливостей порту для перевалки і транспортування товарів.

філія ЦТЛ

читайте також

Завантаження....