URM
Укрзалізниця Кадри Новини

Укрзалізниця зупинила пошук нового голови правління

Укрзалізниця зупинила процес пошуку та відбору нового постійного голови правління, мотивуючи це необхідністю спочатку обрати новий склад наглядової ради акціонерного товариства.

Про це йдеться у листі від 5 жовтня філії «Центр сервісного забезпечення» до ТОВ «Екзекьютів серч Юкрейн», який є у розпорядженні УНІАН.

«Екзекьютів серч Юкрейн», яка в Україні представляє міжнародну компанію Amrop Україна, за договорами з УЗ з серпня 2021 року здійснює пошук та відбір голови правління та кандидатів до наглядової ради.

Конкурс на керівника підприємства був оголошений 13 вересня. Заявки кандидатів приймалися до 6 жовтня. Конкурс на нову наглядову раду був оголошений 29 вересня.

В УЗ зазначили, що у зв’язку з припиненням повноважень членів наглядової ради виконання умов договору є неможливим, оскільки відповідно до пункту 71 Статуту АТ «Укрзалізниця» до виключної компетенції наглядової ради належить утворення комітетів з-поміж членів наглядової ради, які, відповідно до умов договору, повинні здійснювати провідну роль у відборі та погодженні кандидатів.

Лист, яким зупинений конкурс, ініційований наглядовою радою, від Центру сервісного забезпечення.

Зазначимо, Укрзалізниця у серпні уклала договір з ТОВ «Екзекьютів серч Юкрейн» щодо пошуку кандидатів до наглядової ради та членів правління. Загальна вартість обох договорів становить 3,889 млн грн. З них 1,976 млн грн – вартість пошуку голови та членів правління, а 1,913 млн грн – кандидатів до наглядової ради.

читайте також

Завантаження....