URM
Укрзалізниця Новини

Укрзалізниця здала перші комерційні площі вокзалів дорожче, ніж планувалося

У липні Укрзалізниця успішно провела в електронній системі Prozorro.Продажі низку перших аукціонів з оренди комерційних площ вокзалів. У результаті торгів початкова ціна продажу лоту збільшилась майже на 50%.

Так, під час вказаних аукціонів було розіграно перші 18 лотів (об’єктів) зі стартовою місячною орендною платою 73,4 тис. грн. У результаті за деякими аукціонами початкова вартість збільшилась у кілька разів і загалом склала 108,2 тис. грн. Тож загальна стартова орендна плата зросла на 47%.

Це свідчить про зацікавленість бізнесу працювати на вокзалах Укрзалізниці та разом із нами робити їх більш сучасними та комфортними для пасажирів. Упевнений, що така співпраця має великі перспективи для усіх учасників цього проєкту.

Іван Юрик, в.о. голови правління АТ «Укрзалізниця»

Яку нерухомість надає в оренду Укрзалізниця

Бізнес орендував комерційні площі вокзалів станцій Дніпро-Головний, Запоріжжя-1 та Хмельницький. Після укладення відповідних договорів з переможцями торгів на цих вокзалах будуть розміщені: банкомат, платіжний термінал, вендинговий автомат, кавомат, об’єкти торгівлі продовольчими товарами.

Нагадаємо, у червні Укрзалізниця опублікувала оголошення щодо передачі торгових площ низки вокзалів в оренду.

Загалом компанія планує передати в оренду торгові площі на 24 вокзалах. Завдяки цьому компанія очікує отримувати на місяць щонайменше 8,4 млн грн, а на рік — понад 100 млн грн.

читайте також

Завантаження....