URM
Рухомий склад Новини Пасажирські перевезення

Укрзалізниця завершила ремонт поїзда Hyundai Rotem, який зійшов з рейок на Дніпропетровщині

Укрзалізниця звершила ремонт поїзда виробництва Hyundai Rotem, шість вагонів якого в березні цього року зійшли з рейок. У компанії повідомляють — роботи закінчили раніше від графіка.

За попередніми оцінками експертної комісії, на ремонт був потрібен 1 рік. Завдяки роботі спеціалістів сервісної групи Hyundai Rotem і філії «Українська залізнична швидкісна компанія» всі роботи вдалося виконати за чотири місяці, працювали цілодобово.

Укрзалізниця

Загальна вартість робіт склала приблизно 67 млн грн. Хоча раніше повідомлялося, що роботи обійдуться дорожче — близько 4 млн доларів (108 млн грн).

Укрзалізниця також завершила випробування цього поїзда і з 14 серпня він буде включений у роботу на маршрутах Укрзалізниці. Перший рейс він здійснить за маршрутом поїзда № 724 Київ — Харків.

Нагадаємо, у травні 6 вагонів швидкісного потяга Інтерсіті, що прямував із Києва до Запоріжжя, зійшли із рейок недалеко від кінцевої станції. Інцидент трапився біля міста Славгород, що на Дніпропетровщині. У цей час у вагонах перебувало 88 пасажирів. На щастя, обійшлося без постраждалих.

читайте також

Завантаження....