URM
Укрзалізниця Інфраструктура Новини

Укрзалізниця застосовує нові технології скріплення колії

Укрзалізниця розпочала реконструкцію парної колії на перегоні Лубни — Солоницька, що має високий показник вантажо- та пасажирообороту. Про це повідомив в.о. голови правління АТ «Укрзалізниця» Іван Юрик під час робочої поїздки по об’єктам регіональної філії «Південна залізниця».

Посадовець відзначив, що вказані роботи, за його словами, дозволять збільшити швидкість руху на цьому перегоні й, як наслідок, скоротити час у дорозі вантажів та пасажирів.

Планується провести реконструкцію колії в обсязі 8,877 км, в тому числі 1,2 км парної колії ст. Лубни, де буде застосовано нові технології скріплення виробництва Schwihag AG.

«Попередній капітальний ремонт цієї колії проводився у 1982 — 1988 роках й оновлення тут є нагальним питанням. Роботи, які ми плануємо закінчити 9 червня, дозволять збільшити швидкість пасажирських, у тому числі швидкісних поїздів Інтерсіті+, а також вантажних поїздів у одному з найбільш затребуваних напрямків руху», — сказав очільник Укрзалізниці.

Нагадаємо, що залізничники запланували на 2021 рік значний обсяг робіт із оновлення залізничних шляхів. Зокрема, передбачається реконструювати понад 316 км колій та ще понад 82 км — капітально відремонтувати.

читайте також

Завантаження....