URM
Укрзалізниця Новини

Укрзалізниця запустила портал замовлення сервісних послуг

Укрзалізниця запустила бета-версію порталу замовлення сервісних послуг. Зараз на сайті вже доступна послуга замовлення групових квитків онлайн.

Також продовжується розробка ще низки онлайн-замовлень:

  • пошук забутих речей,
  • замовлення вокзального помічника для маломобільних пасажирів,
  • замовлення спеціального вагона для перевезення людей з інвалідністю,
  • замовлення вагона-автомобілевоза та вагона-салона.

Завершити роботу над запуском усіх типів онлайн-замовлень планується до кінця січня.

Укрзалізниця запустила портал замовлення сервісних послуг

Як замовити груповий квиток

Раніше для того, щоб оформити групове перевезення, пасажирам потрібно було двічі звертатися до кас вокзалів — спочатку, щоб заповнити вручну заяву та попередньо зарезервувати вагон, потім для того, щоб здійснити оплату послуги. З 3 грудня оформити заявку та оплатити бронювання можна віддалено на порталі, отримавши прорахунок та оплативши його за реквізитами. До каси вокзалу необхідно буде завітати лише на фінальному етапі отримання квитків та сплати їхньої повної вартості. У перспективі й цей етап буде переведено у віддалений формат.

Крім того, Укрзалізниця здешевила групові перевезення: з 10 грудня вартість резервування місць у разі бронювання квитків для групи кількістю понад 30 осіб становитиме 50 гривень з дорослого пасажира та 35 гривень з осіб віком до 18 років. Раніше ціна резервування місць при групових замовленнях становила 80 гривень для дорослих пасажирів та 40 гривень для дітей незалежно від розміру групи.

ДжерелоУЗ

читайте також

Завантаження....