URM
Пасажирські перевезення Інфраструктура Новини

Укрзалізниця замовила два ескалатори для київського вокзалу вартістю 13 млн грн

Укрзалізниця підписала договір на постачання та встановлення нових ескалаторів на Центральному вокзалі в Києві.

У вестибюлі вокзалу замість старих ескалаторів встановлять два нові сучасні та потужні Heavy Duty. За результатами торгів договір уклали з ТОВ «Міцуї Україна». Компанія за свої послуги отримає майже 13 млн грн, що на 16 % менше, ніж планувалося витратити.

Загалом у тендері на закупівлю ескалаторів взяли участь 4 компанії. Пропозиції двох компанії було відхилено через невідповідність умовам тендерної документації.

У компанії заявляють, що ескалатори встановлять не пізніше ніж за 9 місяців. Висота нових підйомників становитиме 6,5 м, вони будуть встановлені на місці нинішніх.

Працювати ескалатори мають не менше 20 годин на добу та обслуговувати 7300 відвідувачів вокзалу на годину. Крім звичайних опцій, нові ескалатори матимуть LED-підсвітку, сенсор для зупинки сходового полотна за відсутності пасажирів та пристрої для знезараження поручнів.

Зазначимо, що нинішні ескалатори були встановлені у 2001 році під час реконструкції вокзалу станції Київ-Пасажирський та потребують заміни.

Нагадаємо, що 11 червня філія “Вокзальна компанія” оголосила ще один тендер саме на ремонт ескалаторів на Київському вокзалі. Орієнтовна вартість робіт 14,8 млн грн. Аукціон заплановано на 17 серпня.

читайте також

Завантаження....