URM
Укрзалізниця Новини

Укрзалізниця залишилась без постачальника газу на опалювальний сезон

23 грудня філія «Центр забезпечення виробництва» оголосила про намір укласти три договори щодо поставки 23 тисяч кубометрів газу на 1,53 млрд грн. Закупівлю необхідно провести терміново, тому її проводять без тендеру.

В обґрунтуванні вказано, що компанія залишилась без постачальника газу на опалювальний період. Причиною є те, що контракт з переможцем тендеру, який раніше оголосили, не буде підписаний через суттєве подорожчання газу за період поки тривала закупівля (вдвічі).

Для дозволу на проведення нової закупівлі без тендеру (дві процедури) УЗ отримала листа від ДСНС. Там підтвердили, що є потенційна загроза виникнення надзвичайної ситуації техногенного характеру.

Відтак УЗ має укласти контракти з ТОВ «ГК «Інвестсервіс» (14,5 тис. кубометрів) та ТОВ «Газенерго-трейд» (8500 тис. кубометрів) щодо закупівлі газу. До 29 грудня учасники ринку матимуть змогу оскаржити закупівлю, якщо цього не станеться, то УЗ укладе вищезазначені договори.

Зауважимо, що 26 листопада Укрзалізниця уклала два договори щодо постачання 11 тисяч кубометрів газу на 371 млн грн. Угоди уклали з ТОВ «ГК «Інвестсервіс». Проте після подорожчання ціни на газ сторони домовились про зменшення обсягів закупівлі до 5 тисяч кубометрів, які УЗ й отримує в грудні.

читайте також

Завантаження....