URM
Вантажні перевезення Новини Укрзалізниця

Укрзалізниця за травень навантажила понад 9 млн тонн вантажів

Укрзалізниця у травні навантажила 9 млн 152 тисяч тонн вантажів. Про таке повідомляє Національний промисловий портал, посилаючись на пряму мову заступника директора департамент комерційної роботи АТ “Укрзалізниця” Валерія Ткачова під час онлайн-наради із представниками зернового ринку.

Зокрема, наведено дані щодо навантаження зернових — минулого місяця становило 1 млн 303 тис. тонн. Це майже на 100 тис. тонн більше, ніж у квітні.

Зросли й обсяги середньодобового навантаження: до 42 тис. тонн (проти 41 тис. тонн у квітні). У деякі дні обсяг навантаження фактично дорівнює минулорічним обсягам, проте зберігається тенденція до скорочення навантаження у вихідні.

Зазначається, що на експорт у травні перевезено 807 тис. тонн. З них через сухопутні прикордонні переходи транспортовано 616 тис. тонн. Ще 191 тис. тонн вивезено через порти.

Серед прикордонних переходів, за повідомленням Ткачова, лідерами за обсягами експорту є такі станції: Ізов (до Польщі) – 151 тис. тонн; Вадул-Сірет (до Румунії) – 80 тис. тонн; Батьово (до Угорщини) – 79 тис. тонн.

Зріс і показник передачі вагонів із зерновими вантажами — на 45 вагонів упродовж травня.

Нагадаємо, упродовж травня 2022 року Україна відвантажила на експорт усіма видами транспорту понад 1,743 млн тонн зернових, олійних та продуктів переробки, що становить 180% від квітневого обсягу 2022 року.

читайте також

Завантаження....