URM
Події Новини Укрзалізниця

Укрзалізниця виплатить 120 тис. грн компенсації за збитого на вокзалі у Ківерцях чоловіка

На Волині в Укрзалізниці відсудили 120 тис. грн за смерть чоловіка під потягом на станції Ківерці. Матір та дружина загиблого отримали по 60 тис. грн морального відшкодування. Укрзалізниця подавала на апеляцію, аби оскаржити це рішення, але програла її.

Рішення суду УЗ намагалась оскаржити у Волинському апеляційному суді. Сам нещасний випадок стався 17 червня 2017 року на станції Ківерці. Близько 21 години чоловік у стані сп’яніння потрапив під потяг Київ-Ковель.

У жовтні 2020 року мати загиблого подала до суду на Перевізника з вимогою виплатити відшкодування за моральну шкоду, заподіяну смертю сина. Зокрема, вона вимагала 180 тис. грн моральних відшкодувань та 10 тис. грн для оплати послуг адвоката.

У листопаді 2020 року з аналогічною вимогою відшкодувати моральну шкоду до суду звернулась і дружина загиблого. Вона просила відшкодувати 200 тис. грн та 10 тис. грн для оплати послуг адвоката. У Ківерцівському районному суді обидва позови задовольнили частково. Зокрема, матері та дружині суддя постановив виплатити по 60 тис. грн.

УЗ подала апеляцію, у якому просила суд скасувати рішення. Утім, Волинський апеляційний суд вирішив не задовольняти її. Своє рішення мотивували тим, що, згідно з законом, юридична або фізична особа відшкодовує шкоду, завдану їхнім працівником під час виконання службових обов’язків.

ДжерелоZAXID.Net

читайте також

Завантаження....