URM
Пасажирські перевезення Міжнародні Новини

Укрзалізниця відновлює курсування міжнародного поїзда Мукачево — Будапешт

З 2 листопада 2021 року Укрзалізниця у співпраці з Угорською державною залізницею (MAV) відновлює курсування пасажирського поїзда №33/34 Мукачево — Будапешт через Чоп та Захонь.

Укрзалізниця відновлює курсування міжнародного поїзда Мукачево — Будапешт

Розклад поїзда Мукачево — Будапешт

Поїзд щоденно відправлятиметься з Мукачева о 12:30 і до Будапешта прибуватиме о 18:37. З Будапешта поїзд відправлятиметься о 7:23 і прибуватиме до Мукачева о 15:30.

Як поїхати в Угорщину на поїзді

Для в’їзду громадян України в Угорщину залишаються чинними вимоги, визначені Кодексом Шенгенських кордонів (біометричний паспорт/віза, медичне страхування, яке діє на території Європи, фінансове забезпечення).

У зв’язку з карантинними обмеженнями при перетині кордону додатково вимагається український чи угорський сертифікат про вакцинацію (разом з громадянами, які мають сертифікат, також можуть без обмежень в’їжджати діти до 18 років).

У разі відсутності сертифікату вимагається негативний ПЛР-тест, отриманий не пізніше 72 годин на момент в’їзду. Звертаємо увагу, що приймається виключно негативний ПЛР-тест, негативний тест на антиген не приймається.

Нагадаємо, з 28 серпня відновився рух пасажирського потяга сполученням Кишинів — Одеса. Запуск потяга погоджений спільною угодою Укрзалізниці та «Залізниця Молдови» (CFM).

читайте також

Завантаження....