URM
Пасажирські перевезення Новини Рухомий склад

Укрзалізниця відкрила новий маршрут Бахмут – Харків – Бахмут

Укрзалізниця запустила на маршруті Бахмут – Харків – Бахмут модернізований електропоїзд. Таким чином Донецька та Харківська області з’єднаються ще одним залізничним сполученням.

На маршруті курсуватиме модернізований електропоїзд, який нещодавно було відремонтовано на власному підприємстві УЗ – ПрАТ «Київський електровагоноремонтний завод».

У складі електропоїзда 8 вагонів, у яких встановлено крісла з покращеними ергономічними властивостями, змонтовано сучасне освітлення, системи звукового та візуального оповіщення пасажирів. Також поїзд пристосований для перевезення маломобільних пасажирів та має місця для велосипедів.

Укрзалізниця відкрила новий маршрут Бахмут – Харків – Бахмут

Розклад електрички Бахмут – Харків – Бахмут

Із Бахмута поїзд № 7096/7057 відправлятиметься щодня об 11:25 та прибуватиме до Харкова о 15:28. Зворотно він вирушатиме о 18:53 та прибуватиме до Бахмута о 23:00. Також поїзд робитиме зупинки на станціях Сіль, Сіверськ, Ямпіль, Лиман, Святогірськ Ізюм, Основа тощо.

Укрзалізниця відкрила новий маршрут Бахмут – Харків – Бахмут

Нагадаємо, за програмою «єПідтримка» українці витратили на залізничні квитки понад 42 млн гривень. Середній чек однієї транзакції — 420 грн.

ДжерелоУЗ

читайте також

Завантаження....