URM
COVID-19 Новини

Укрзалізниця вакцинувала понад 30 тисяч пасажирів

У Києві щеплення проти COVID-19 отримав 30-тисячний пасажир Укрзалізниці. Про це повідомляє пресслужба УЗ.

На Центральному залізничному вокзалі Києва щеплення проти COVID-19 отримала пані Наталія й стала 30-тисячним вакцинованим громадянином, який вакцинувався на залізничному вокзалі.

пресслужба Укрзалізниці

Зазначається, що на столичному вокзалі вакцинувалося майже 4 тисячі охочих. Центр вакцинації розміщений у Синій залі, де також працює пункт команди підтримки Дія. Фахівці надають необхідну інформацію про встановлення застосунку Дія, вирішують питання щодо генерування СOVID-сертифікату у відповідному застосунку або на порталі.

Читайте також: МІУ просить Мінфін та МОЗ відшукати 58 млн грн залізничним лікарням на боротьбу з COVID-19

Нагадаємо, від 21 жовтня 2021 року, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України №1236, змінилися правила перевезень пасажирів під час карантинних обмежень.

Згідно з оновленими Кабміном правилами перевезень у карантинний період залізничні перевезення у далекому сполученні на «жовтому» та «червоному» рівнях будуть дозволені пасажирам за умови наявності у них таких документів:

  • квитка на проїзд;
  • документа, що посвідчує особу (перелік таких документів затверджено наказом Міністерства транспорту та зв’язку);
  • документа про отримання хоча б однієї дози вакцини проти COVID-19;
  • або документа, що підтверджує отримання повного курсу вакцинації (міжнародний, внутрішній або іноземний сертифікат про вакцинацію проти COVID-19);
  • або негативного результату ПЛР-тесту або експрес-тесту на визначення антигена коронавірусу SARS-CoV-2, який чинний 72 години (станом на час посадки у поїзд).

Для пасажирів віком до 18 років наявність вищевказаних документів, крім проїзного документа та документа, що підтверджує особу, не вимагається.

читайте також

Завантаження....