URM
Укрзалізниця COVID-19 Новини

Укрзалізниця вакцинувала 5 000 пасажирів на вокзалах

На вокзалах вакцинували вже 5 000 пасажирів. «Ювілейного», 5-ти тисячного вакцинованого щепили на вокзалі в Дніпрі.

Про це повідомив керівник пасажирського напрямку АТ «Укрзалізниця» Олександр Перцовський.

Він радо дозволив нам із усіма цією подією поділитись, щоб приклад наслідували. Молодий, здоровий, раніше про вакцинацію не думав — але бачить, що коїться навколо, сумну статистику та ситуацію в лікарнях і зробив свідомий вибір. Із шприцем за Сашком ніхто не ганявся — ми просто надали можливість там, де зручно! »

Раніше журналісти URM повідомляли, що Укрзалізниця вакцинувала 30 % провідників.

Нагадаємо, від 21 жовтня 2021 року, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України №1236, змінилися правила перевезень пасажирів під час карантинних обмежень.

Згідно з оновленими Кабміном правилами перевезень у карантинний період залізничні перевезення у далекому сполученні на «жовтому» та «червоному» рівнях будуть дозволені пасажирам за умови наявності у них таких документів:

  • квитка на проїзд;
  • документа, що посвідчує особу (перелік таких документів затверджено наказом Міністерства транспорту та зв’язку);
  • документа про отримання хоча б однієї дози вакцини проти COVID-19;
  • або документа, що підтверджує отримання повного курсу вакцинації (міжнародний, внутрішній або іноземний сертифікат про вакцинацію проти COVID-19);
  • або негативного результату ПЛР-тесту або експрес-тесту на визначення антигена коронавірусу SARS-CoV-2, який чинний 72 години (станом на час посадки у поїзд).

Для пасажирів віком до 18 років наявність вищевказаних документів, крім проїзного документа та документа, що підтверджує особу, не вимагається.

читайте також

Завантаження....