URM
Укрзалізниця COVID-19 Новини

Укрзалізниця вакцинувала 30 % провідників

Станом на сьогоднішній ранок у пунктах  вакцинації на залізничних  вокзалах зроблено понад 2 тис. щеплень. Також в Укрзалізниці  триває і  вакцинація працівників, насамперед тих, які контактують з клієнтами.

Наразі вже вакциновано 30 % провідників, найближчим часом ця цифра буде збільшена вдвічі.

в.о. члена правління АТ «Укрзалізниця» Олександр Перцовський

В УЗ також обіцяють — пункти вакцинації проти COVID-19 розгорнуться на залізничних вокзалах у всіх обласних центрах. Сьогодні, крім раніше відкритих, почнуть діяти пункти на вокзалах Івано-Франківська та Маріуполя.

Пункти вакцинації вже діють на 10 вокзалах, сьогодні ще додадуться Маріуполь та Івано-Франківськ, з понеділка відкриється центр вакцинації в аеропорту Борисполя. Ми просимо пасажирів із розумінням поставитися до обмежень, які насправді вже рятують життя: лише за дві доби вдалося виявити майже 300 інфікованих осіб, які мали сідати у потяг.

міністр інфраструктури Олександр Кубраков

З 25 жовтня пункти вакцинації почнуть працювати на залізничних вокзалах у Херсоні, Ковелі, Кривому Розі, Нікополі, Подільську, Миколаєві, Чернівцях, Коростені та Роздільному.

Нагадаємо, від 21 жовтня 2021 року, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України №1236, змінилися правила перевезень пасажирів під час карантинних обмежень.

Згідно з оновленими Кабміном правилами перевезень у карантинний період залізничні перевезення у далекому сполученні на «жовтому» та «червоному» рівнях будуть дозволені пасажирам за умови наявності у них таких документів:

  • квитка на проїзд;
  • документа, що посвідчує особу (перелік таких документів затверджено наказом Міністерства транспорту та зв’язку);
  • документа про отримання хоча б однієї дози вакцини проти COVID-19;
  • або документа, що підтверджує отримання повного курсу вакцинації (міжнародний, внутрішній або іноземний сертифікат про вакцинацію проти COVID-19);
  • або негативного результату ПЛР-тесту або експрес-тесту на визначення антигена коронавірусу SARS-CoV-2, який чинний 72 години (станом на час посадки у поїзд).

Для пасажирів віком до 18 років наявність вищевказаних документів, крім проїзного документа та документа, що підтверджує особу, не вимагається.

Загалом  21 жовтня на вокзалах УЗ зробили 1500 тестів (30 позитивних), у той час, як вакцинували близько 700 осіб.

Також за першу добу дії нових правил проїзду до поїздів не допущено 175 пасажирів через відсутність належних документів. Для врегулювання ситуацій до поїздів 25 разів викликалися представники Національної поліції.

читайте також

Завантаження....