URM
Рухомий склад Новини Пасажирські перевезення

Укрзалізниця у 2022 році планує відремонтувати три електропоїзди ЕПЛ

Укрзалізниця у 2022-му запланувала капремонт 1 складу (4 секції) електропоїзду ЕПЛ9т та 2 складів (8 секцій) ЕПЛ2т силами КВЕРЗ.

За словами нардепа Ігоря Мурдія, про такі плани повідомив у відповіді на запит ТСК в.о. члена правління компанії Олександр Перцовський. Нардеп зауважив, що 27 квітня 2021 року ТСК вивчала разом з експертами ситуацію в моторвагонному депо Фастів.

Тоді перевірка виявила, що електропоїзди серії ЕПЛ9 №№ 006, 007, 009 і 011 майже чотири роки простояли нерухомо з причини перевищення пробігу. Згодом виявилося, що майже всі електрички серії ЕПЛ на мережі залізниць так само потребують капремонту, але він не проводиться.

Керівництво Укрзалізниці пояснило ситуацію тим, що був відсутній проєкт для проведення капремонтів цього типу рухомого складу. Проте ТСК встановила, що документація існує ще з 2007 року.

Нагадаємо,  раніше член ТСК Ігор Мурдій повідомив, що УЗ навмисно провела угоду щодо консультування з Deutsche Bahn Engineering & Consulting через підконтрольний завод («Київський електровагоноремонтний завод”), аби уникнути тендера.

читайте також

Завантаження....