URM
Події Новини

Укрзалізниця сплатить понад 150 тис грн за вирубку дерев

Господарський суд Львівської області задоволив позов керівника Пустомитівської окружної прокуратури про стягнення з АТ «Укрзалізниця» понад 150 тис грн за шкоду, завдану навколишньому природному середовищу. Про це повідомляє Львівська обласна прокуратура.

Прокурору вдалося довести, що УЗ, як постійним лісокористувачем, було порушено обов’язки щодо забезпечення охорони і збереження закріплених лісів. Зокрема на підпорядкованій підприємству території було допущено самовільну порубку дерев невідомими особами, внаслідок чого завдано шкоду державі.

Суд погодився із доводами прокурора та прийняв рішення стягнути із акціонерного товариства 150 тис грн.

Раніше Укрзалізниця надала відповідь журналістам URM щодо звернення міжфракційного депутатського об’єднання «За техногенну та екологічну безпеку в паливно-енергетичному комплексі, залізничному та трубопровідному транспорті України» до прем’єр-міністра Дениса Шмигаля.

В ньому нардепи закликали розслідувати забруднення територій залізниці. За їх інформацією, в УЗ існує величезна проблема з очисними спорудами. Скидання перевищує норми в 30-50 разів і в разі проведення перевірки Держекоінспекцією можливе накладення штрафу на Перевізника у розмірі від 250 до 300 млн грн.

читайте також

Завантаження....