URM
Пасажирські перевезення Новини

Укрзалізниця скасовує низку приміських поїздів по всій країні

З 25 лютого Укрзалізниця скасувала приміські поїзди Київського регіону. Поїзди з що курсують з Києва в напрямку Тарасівки, Фастова, Зернового, Ворожби, Конотопа, Шостки, Василькова, Коростені, Тетеріва, Малина та між цими пунктами курсувати поки не будуть.

Електропоїзди, що курсують зазвичай до Бучі зі Святошино та Борщагівки, продовжать ходити, але тепер курсуватимуть лише до Ірпеня.

Одеський регіон

В Одеському регіоні скасовані поїзди, що курсували за маршрутом Миколаїв — Херсон, Херсон — Вадим та Христинівка — Умань.
Центральний регіон

У центральному регіоні скасовані поїзди Запоріжжя — Новоолексіївка та Мелітополь — Запоріжжя.

Західна Україна

У Львівському регіоні скасовуються електропоїзди сполученням Львів — Лавочне — Чоп з 25 лютого та зворотно з 26 лютого.Також скасовані електропоїзди сполученням Харків — Козача Лопань, Мерчик — Тростянець — Смородине та Тростянець — Смородине — Люботин.

Схід України

Скасовано низку приміських рейсів на сході країни: поїзди за маршрутами Харків — Бахмут, Харків — Лозова — Краматорськ та Харків — Слов’янськ не курсуватимуть до подальших вказівок.

Поїзди Маріуполь — Південнодонбаська курсуватимуть лише до Волновахи, поїзди з Лимана, Ізюму та Святогірська курсуватимуть лише до Фенольної замість станції Скотувата. Поїзди сполученням Лантратівка — Кіндрашівська-Нова обмежуються по станції Новий Айдар.

Нагадаємо, двоє залізничників захопили російський БТР та двох військових.

читайте також

Завантаження....