URM
Укрзалізниця Новини

Укрзалізниця розпочала конкурс на посаду члена правління компанії за напрямом «Вантажні перевезення»

Укрзалізниця розпочала пошук кандидатів на посаду члена правління, відповідального за напрям діяльності «Вантажні перевезення».

Відбором кандидатів займатиметься ТОВ «ТЕЛЕНТ ЕДВАЙЗОРС» (ексклюзивний представник Odgers Berndtson), яке перемогло в публічному тендері щодо надання зазначених послуг.

Як стати членом правління, відповідального за напрям діяльності «Вантажні перевезення»?

Кандидат має заявити про себе як претендент на посаду члена правління Товариства та подати необхідний перелік документів в електронному вигляді на адресу компанії Odgers Berndtson: Konstantin.Golovin@odgersberndtson.com

Пакет документів:

  • резюме;
  • мотиваційний лист;
  • згода на обробку персональних даних;
  • заява на участь у конкурсі;
  • копія паспорту.

Раніше наглядова рада УЗ провела закупівлю послуг професійного консультанта з відбору персоналу – рекрутингового агентства. 31 травня 2021 інформацію про проведення такої закупівлі опублікували на майданчику Prozorro.gov.ua.

Водночас 13 липня Укрзалізниця оголосила про підготовку укладання угоди з HR-агенцією, яка має визначити кандидатів на посаду керівника компанії. Проте назву компанії не повідомила. Угоду укладуть без тендера, адже дві попередні спроби його провести були невдалими. У такому разі закон дозволяє укладати договір напряму.

Раніше УЗ через тендер визначила HR-агенцію для пошуку кандидатів на посаду члена правління. Ідеться про відповідального за вантажний напрям. Кандидатів буде шукати ТОВ “Телент Адвайзорс”.

 

читайте також

Завантаження....