URM
Інфраструктура Новини

(ФОТО) Укрзалізниця розпочала активну фазу робіт з електрифікації ділянки Ковель — Ізов — Держкордон

Укрзалізниця розпочала активні роботи з електрифікації ділянки Ковель — Ізов — Держкордон. Про це повідомив в.о. голови правління АТ «Укрзалізниця» Іван Юрик. За його словами, відповідний дозвіл на початок основних робіт компанія вже отримала від Державної архітектурно-будівельної інспекції України.

(ФОТО) Укрзалізниця розпочала активну фазу робіт з електрифікації ділянки Ковель — Ізов — ДержкордонЩо дасть електрифікація ділянки Ковель — Ізов — Держкордон

  • Укрзалізниця зможе відчутно збільшити вагу вантажних поїздів на ділянці, підвищити її пропускну спроможність та скоротити терміни доставки вантажів.
  • Це дозволить вивільнити 10 магістральних тепловозів, що суттєво зменшить викиди продуктів згоряння в атмосферу (близько 12 тис. т/рік) та на 136,4 млн грн на рік зменшити експлуатаційні витрати.

«По-перше, він є підґрунтям для зміцнення експортних позицій України в напрямку країн ЄС. По-друге, ціни на пальне постійно зростають, тож для власної енергетичної безпеки Укрзалізниця повинна максимально швидко та масштабно електрифікувати інфраструктуру. По-третє, маємо дбати про свою країну — підвищувати екологічність транспорту.

Іван Юрик, в.о. голови правління АТ «Укрзалізниця»

Комплекс робіт з електрифікації напрямку Ковель — Ізов — Держкордон залізничники розпочали зі встановлення опор контактної мережі на станції Устилуг, модернізації рейкових кіл, прокладання кабельних мереж на станції Люблинець-Волинський.

 

Також почалась електрифікація другої колії до порту Південний. Робітники вже почали електрифікувати другу колію ділянки Чорноморськ — Берегова. Роботи на 6,5 км мають завершити до кінця поточного року.

читайте також

Завантаження....