URM
Новини

Укрзалізниця провела торги щодо продажу санаторію у Львові: ціна зросла до 60 млн грн

Укрзалізниця провела аукціон з продажу комплексу приміщень у районі Професорської колонії у Львові. Під час торгів вартість майна зросла майже у дев’ять разів, до 60 млн грн.

Ідеться про будівлі колишнього санаторію Львівської клінічної лікарні на залізничному транспорті, які зараз перебувають у занедбаному стані.

Зокрема, на продаж виставили два адмінкорпуси, склад з естакадою, будівлі пульмонологічного, хірургічного та дерматологічного відділень, а також продовольчий склад. Земля під цими будівлями комунальна й перебуває в межах регіонально-ландшафтного парку «Знесіння».

Комплекс будівель виставляли на аукціон двічі, уперше в липні з початковою ціною 7,8 млн грн. Після цього оголошення про продаж будівель львівська мерія поставила умови майбутнім забудовникам цієї території.

Зокрема виконком Львівської міської ради ухвалив рішення про збереження історичного кварталу в цьому районі і рекомендував УЗ та майбутньому покупцю зберегти цінні будівлі та зелені насадження, а також передбачити створення пішохідних зв’язків із парком «Знесіння».

Удруге будівлі лікарні виставили на продаж 4 жовтня з початковою вартістю 7,1 млн грн. Участь у торгах взяли 18 учасників, але найвищу ціну запропонувало ТзОВ «Залізна вода».

Зауважимо, що УЗ також  провела торги щодо продажу нежитлового приміщення у Львові, переможець запропонував за будівлю 8,3 млн грн (стартова ціна 2,2 млн грн). Відтак УЗ може отримати 68,3 млн грн, якщо переможці не відмовляться від укладання договорів.

Нагадаємо, 2 листопада Укрзалізниця виставила 5 лотів на майданчику ProZorro.Продажі, серед яких і складські приміщення на вулиці Ташкентська у Києві.

Їх Перевізник виставляє на продаж удруге. Перший аукціон відбувся у вересні за 8,3 млн грн, торги тоді виграло ТОВ «Інтербудкрафт», який став переможцем серед 25-ти учасників. Ціна активу піднялась до 183,9 млн грн, про що встигла відрапортувати УЗ. Проте у жовтні переможець відмовився від укладання договору.

читайте також

Завантаження....