URM
Новини

Укрзалізниця за 40 млн грн продала складські приміщення в Києві

Укрзалізниця завершила процедуру продажу шести об’єктів нерухомості, серед них складські приміщення на вулиці Ташкентська у Києві за 40  млн грн.

Аукціон провели ще 18 листопада, переможцемм стало ТОВ «Скат Вош». Початкова вартість була на рівні 8,3 млн грн. Іншими проданими об’єктами стали:

  • нежитлове приміщення (Київ) – 1,1 млн грн;
  • Будинок науки й техніки (Тернопіль) – 32 млн грн;
  • два приміщення магазинів (Кривій Ріг) – 1,7 млн грн;
  • приміщення магазину (Верхівцеве) – 3,5 млн грн.

Таким чином від продажу УЗ отримала 78,3 млн грн.

Нагадаємо, це була друга спроба продати склади на Ташкентській. На перших торгах  вартість зросла до 183,9 млн грн, але потім переможець відмовився від укладання договору й УЗ виставила склади на продаж повторно.

Раніше Укрзалізниця уклала договори з переможцями торгів щодо продажу двох нежитлових приміщень у Львові. Загальна вартість об’єктів – 106 млн грн.

Варто зауважити, що УЗ оголошує стартову ціну, покладаючись на балансову вартість активу й не включає до цього оцінку земельних ділянок. Хоча при таких аукціонах, як у Львові чи Києві, саме земля цікавить інвесторів, а не саме приміщення. Ба більше, ділянка входить до статутного капіталу Укрзалізниці й у разі продажу він зменшується на «не визначену суму».

Більш детально про ризики при продажі непрофільних активів УЗ можна прочитати за посиланням.

читайте також

Завантаження....