URM
Пасажирські перевезення Новини

Укрзалізниця припинила курсування швидкісного потяга зі Львова до Чернівців

Швидкісний потяг зі Львова до Чернівців ДПКр-2  не курсуватиме два тижні. Про це повідомив розповів речник Львівської залізниці Андрій Везденко. За його словами, скасування пов’язано з плановим ремонтом потягу. Цим маршрутом курсують ще два потяги.

Швидкісний потяг «Чернівці-Львів» скасовували у зв’язку з поточним ремонтом дизель-поїзда. Орієнтовно відновити сполучення мають з 16 грудня. Квитки з продажу зняли. Про заміну потяга не йдеться.

Андрій Везденко

Тепер до Львова з Чернівців можна дістатись потягом «Чернівці-Одеса» по непарних числах. Також через Львів їде потяг «Чернівці-Київ», що зупиняється у Коломиї, Івано-Франківську та Снятині. Швидкісний же потяг був щоденним (окрім четверга, — ред.). Він відправлявся з Чернівців о 6:00 та прибував до Львова о 10:00.

Напередодні  Укрзалізниця оголосила про намір укласти договір з Крюківським вагонобудівним заводом щодо ремонту дизель-поїзду ДПКр-2. Наразі поїзд  має пробіг 900 тис. км.

Нагадаємо, до кінця першого кварталу 2022 КВБЗ відправить до Укрзалізниці три ДПКр-3 за контрактом 2018 року. Тоді Укрзалізниця замовила 6 дизель-поїздів, перший отримали вже у 2019 році. Два отримали у жовтні 2021 року, ще один завод має відправити до кінця року й два у наступному році.

читайте також

Завантаження....