URM
Рухомий склад Новини Пасажирські перевезення

(ФОТО) Укрзалізниця представила десятий оновлений електропоїзд

Укрзалізниця завершила оновлення рухомого складу для кільця Kyiv City Express. Про це повідомила пресслужба перевізника.

Сьогодні ми презентували десятий оновлений електропоїзд, який буде використовуватись для пасажирських перевезень на маршруті Київської кільцевої електрички — відтепер пасажирів будуть обслуговувати виключно поїзди, які пройшли модернізацію.

пресслужба Укрзалізниці

У компанії зазначають, що цей рухомий склад — інклюзивний, призначений для зручного перевезення пасажирів з дітьми, людей з інвалідністю, велосипедистів, має зручні оновлені сидіння, в останніх моделях має зміни, впроваджені завдяки відгукам пасажирів. Наприклад, тримачі для велосипедів тепер обладнані спеціальними м’якими накладками.

Для нас було важливо з першого дня запуску кільцевої електрички покрити її повністю оновленими електропоїздами. Зараз презентуємо новий поїзд, який вийшов буквально сьогодні з ремонту. Ми хочемо дати людям розуміння, що Kyiv City Express — це стандарт якості. Це надійність — на кільці й на всіх подальших маршрутах. Це не точкові зміни, а системні. Зараз, коли люди повертаються в столицю з-за кордону, ми хочемо дати їм дійсно нову якість сервісу.

голова правління АТ «Укрзалізниця» Олександр Камишін

читайте також

Завантаження....