URM
Укрзалізниця Новини Пасажирські перевезення

Укрзалізниця відновлює платний проїзд неевакуаційними поїздами

Укрзалізниця повертає платний проїзд неевакуаційними поїздами, а також закордонними рейсами, — інформує пресслужба Укралізниці.
Водночас евакуаційні поїзди внутрішнього сполучення та міжміські електрички залишаться безкоштовними.

Повідомляється, що повернення до систематизованого продажу квитків на міжнародні рейси дасть змогу пасажирам планувати свою подорож заздалегідь і гарантовано забезпечити собі місця у вагоні, адже посадка буде за квитками.

2,75 млн українців та громадян інших країн уже врятовано залізницею й доставлено до безпечних місць – і ми продовжимо це робити, свідомо лишаючи всі внутрішні евакуаційні рейси безкоштовними. Це питання честі для нас, адже будь-хто повинен мати можливість убезпечити себе та своїх близьких, покинувши найбільш гарячі точки у безпечних вагонах Укрзалізниці.

Олександр Перцовський, керівник пасажирського напрямку Укрзалізниці

Таке стало можливим  через динаміку нормалізації трафіку за кордон: близько 12 тисяч пасажирів на день, замість 20 тисяч тиждень тому.

Ми систематизуємо процес посадки і вводимо можливість цивілізовано придбати квитки та оплатити послуги перевізника. Це дозволить нам у свою чергу виконати свої зарплатні зобов’язання перед поїзними бригадами, які з першого дня війни самовіддано вирушають у рятівні евакуаційні рейси, подекуди курсуючи по два тижні поспіль.

Олександр Перцовський, керівник пасажирського напрямку Укрзалізниці

Повний перелік поїздів доступний на сайті Укрзалізниці (поїзди з оплатою позначені зірочкою).

Евакуаційні рейси Укрзалізниці всередині країни не потребують придбання квитків, посадка є безкоштовною, пріоритетом користуються діти та матері.

Зокрема 21 березня  курсують 7 додаткових евакуаційних поїздів.

читайте також

Завантаження....