URM
Пасажирські перевезення Новини

Укрзалізниця повертає платний проїзд в поїздах

Укрзалізниця повертає платний проїзд у поїздах, які курсують Україною та за кордон. При цьому евакуаційні поїзди внутрішнього сполучення та міжміські електрички залишаться безкоштовними.

Керівник пасажирського напрямку Укрзалізниці Олександр Перцовський закликав пасажирів знову планувати свої подорожі заздалегідь, адже купівля квитка на не евакуаційний потяг — це запорука того, що Ви забезпечите собі місце у вагоні, адже посадка буде за квитками.

2,75 млн українців та громадян інших країн уже врятовано залізницею й доставлено до безпечних місць – і ми продовжимо це робити, свідомо лишаючи всі внутрішні евакуаційні рейси безкоштовними. Це питання честі для нас, адже будь-хто повинен мати можливість убезпечити себе та своїх близьких, покинувши найбільш гарячі точки у безпечних вагонах Укрзалізниці. Ми також бачимо нормалізацію трафіку за кордон: близько 12 тисяч пасажирів на день замість 20 тисяч ще тиждень тому. А відтак ми систематизуємо процес посадки і вводимо можливість цивілізовано придбати квитки та оплатити послуги перевізника. Це дозволить нам у свою чергу виконати свої зарплатні зобов’язання перед поїзними бригадами, які з першого дня війни самовіддано вирушають у рятівні евакуаційні рейси, подекуди курсуючи по два тижні поспіль»

Олександр Перцовський

Водночас в УЗ вкотре зауважили, що евакуаційні рейси Укрзалізниці всередині країни не потребують придбання квитків, посадка є безкоштовною, а пріоритетом користуються діти та матері.

читайте також

Завантаження....