URM
Укрзалізниця Новини

Укрзалізниця фінансово підтримає поранених працівників та сім’ї загиблих

Укрзалізниця виділить допомогу працівникам, які отримали тілесні ушкодження або поранення, та сім’ям працівників, загиблих у період воєнного стану в Україні в 2022 році, у зв’язку з військовою агресією російської федерації проти України.

Відповідне рішення правління АТ «Укрзалізниця» ухвалило 19 березня.

Відповідно до нього право на одноразову матеріальну допомогу мають:

  • працівники, які отримали тілесні ушкодження/поранення середнього ступеня тяжкості, – у розмірі 30 000 грн (розмір допомоги вказано без урахування суми податку з доходів фізичних осіб);
  • працівники, які отримали тілесні ушкодження/поранення тяжкого ступеня, – згідно з понесеними витратами та наданими підтверджувальними документами;
  • сім’ї загиблих працівників – у розмірі 100 000 грн (розмір допомоги вказано без урахування суми податку з доходів фізичних осіб).

Рішення щодо надання цієї допомоги ухвалюють Комісії з питань надання працівникам, пенсіонерам та членам їхніх сімей соціальної підтримки, матеріальної допомоги на медичні та інші цілі відповідного рівня.

Якщо організувати роботу комісій неможливо, допомога надається за рішенням керівників регіональних філій та філій АТ «Укрзалізниця».

читайте також

Завантаження....