URM
Укрзалізниця Новини

Укрзалізниця показала найбільший збиток у першому півріччі серед усіх держкомпаній

14 найбільших державних компаній України, обраних урядом для реформування корпоративного управління, відзвітували про загальний дохід на суму близько 13 млрд грн за перше півріччя 2021 року.

8 з 14 підприємств відзвітували про прибуток на загальну суму 14,8 млрд грн. Найбільші прибутки отримали Укргідроенерго на суму 6,2 млрд грн; Оператор газотранспортної системи України — 5,6 млрд грн; Енергоатом — 1,1 млрд грн і Адміністрація морських портів — 944 млн грн.

Сумарний збиток шести інших підприємств становить 1,9 млрд гривень. Серед збиткових підприємств знову опинилися Укрзалізниця з 1,4 млрд грн збитку, Украерорух з 260 млн збитку й Держпродзернокорпорація — 87 млн ​​грн збитку. Автомобільні дороги України й Аеропорт «Бориспіль» отримали по 73 млн грн збитків, а Укрпошта — 9,7 млн ​​грн.

Укрзалізниця показала найбільший збиток у першому півріччі серед усіх держкомпаній

Більшість компаній власні збитки пояснюють впливом обмежень через COVID-19.

Зауважимо, що до цього переліку не включено фінансовий результат Нафтогазу, який очолив список прибуткових компаній за результатами першого кварталу, оскільки компанія не представила звіт про фінансові результати в Мінекономіки.

Нагадаємо, 13 жовтня філія «Центр сервісного забезпечення» УЗ уклала договір з ТОВ «Ернст енд Янг Аудиторські послуги» щодо супроводження додаткового випуску єврооблігацій на 200 млн доларів.

читайте також

Завантаження....