URM
Укрзалізниця Кадри Новини

Укрзалізниця почала пошук HR-агенції для відбору кандидатів на посаду голови правління

7 червня філія «Центр сервісного забезпечення» оголосила тендер щодо послуги з пошуку та відбору кандидатур  на посаду голови правління.

Згідно з вимогами, основним завданням голови правління АТ «Укрзалізниця» є:

  • забезпечення ефективного функціонування та розвитку залізничного транспорту, створення умови для підвищення конкурентоспроможності транспортної галузі, отримання прибутку від ведення підприємницької діяльності;
  • забезпечення конкурентоздатності Товариства на лібералізованому ринку послуг залізничних перевезень;
  • задоволення потреб держави, юридичних і фізичних осіб у безпечних та якісних залізничних перевезеннях у внутрішньому та міжнародному сполученні, роботах та послугах, що виконує та надає Товариство;
  • трансформація товариства зі становища квазімонопольного в орієнтованого на ринок конкурентоспроможного лідера з прозорою структурою управління та звітністю, з нульовою толерантністю до корупційних проявів.

Роботу з пошуку кандидатів попередньо оцінили у 979 тис. грн. Переможець має надати розширений перелік після 14 днів з початку роботи. Аукціон заплановано на 29 червня.

Нагадаємо, 14 червня також відбудеться аукціон з відбору  HR-компанії, яка забезпечить пошук кандидатів на посаду члена правління. Ідеться про відповідального за вантажний напрямок. Компанія має забезпечити шорт-ліст з 3-4 кандидатів.

читайте також

Завантаження....