URM
Пасажирські перевезення Новини

Укрзалізниця планує закуповувати імпортні пасажирські вагони – Камишін

Укрзалізниця  надалі планує закуповувати імпортні вагони, щоб посилити конкуренцію і допомогти Крюківському вагонобудівному заводу (КВБЗ) підтягнутися до європейського рівня, заявив в.о. голови правління УЗ Олександр Камишін.

На його думку, так Укрзалізниця отримає якісніші вагони за найкращою ціною, а КВБЗ істотно поліпшить асортимент і розширить ринок збуту власної продукції.

У далекосяжних планах — у нас з міністром інфраструктури Олександром Кубраковим є ідея запустити в Україні капсульні вагони. Це й абсолютно інший досвід для пасажирів, і розуміння, куди потрібно прагнути УЗ як компанії. Але поки хіба що в дуже далекосяжних планах.

Олександр Камишін

11 серпня на засіданні Кабінету Міністрів було погоджено Олександра Камишіна на посаді тимчасового керівника Укрзалізниці.

Раніше Олександр Камишін був радником міністра інфраструктури Олександра Кубракова. З 2011 року Камишін є видавцем порталу про агробізнес Latifundist Media. З січня 2020 року він обіймає посаду керуючого партнера інвесткомпанії Fortior Capital. Також Камишін працював в Private Equity Dragon Capital та SCM.

читайте також

Завантаження....