URM
Укрзалізниця Новини

Із запізненням: УЗ підняла заробітну плату працівникам на 10 %

Укрзалізниця вдруге у 2021 році підвищила на 10 % тарифні ставки, оклади, посадові оклади працівникам, у яких посадовий оклад не перевищував 30 тис. грн.

Збільшену заробітну плату залізничники отримають на початку січня 2022 року за відпрацьовані години у грудні 2021 року. Оплата праці працівників, годинні тарифні ставки, оклади, посадові оклади яких станом на 30 листопада 2021 становлять 30 тис. грн і більше, здійснюватиметься за чинними посадовими окладами.

Нагадаємо, на початку листопада в Укрзалізниці заявили, що піднімають тарифні ставки та посадові оклади залізничників на 10 % з 1 грудня 2021.

Обіцянці підвищити зарплату передував мітинг профспілки та транспортних будівельників через відмову керівництва компанії виконувати галузеву угоду, яку уклали ще 30 березня 2021 року з керівництвом Перевізника.

Згідно з нею компанія взяла на себе обов’язки підвищити оклади працівникам у два етапи. Перше цьогорічне підвищення тарифних ставок та посадових окладів на 10 % відбулось у червні. Друге мало відбутися 1 жовтня, але тоді керівництво не виконало свою обіцянку, попри покращення фінансових результатів УЗ.

читайте також

Завантаження....