URM
Вантажні перевезення Новини

Укрзалізниця перевезла понад 2,5 тис вантажних вагонів УЗ

Укрзалізниця перевезла 2533 вантажні вагони та майже 9 тис. тонн гуманітарної допомоги у пасажирських поїздах до різних міст України.

З поновленням залізничного сполучення з Черніговом з 16 квітня гуманітарна допомога буде до цього міста доправлятися й залізницею. Про це повідомив голова правління АТ «Укрзалізниця» Олександр Камишін під час візиту до Чернігова.

За його словами, крім відновлення пасажирського сполучення, важливим є забезпечення доставки гуманітарних вантажів до звільнених населених пунктів.

Вчасна доставка допомоги дозволить швидко відновити повноцінне функціонування міст і селищ та забезпечити належні умови життя нашим співгромадянам. Тож до звільнених міст ми одразу відновлюємо залізничне сполучення. На це, звичайно, йде час, адже треба розмінувати інфраструктуру, оглянути та відремонтувати, але ми працюємо злагоджено з іншими структурами і як ніколи швидко та якісно»

Олександр Камишін

Укрзалізниця продовжує доправляти гуманітарні вантажі країною. Однак з 14 квітня припинився прийом до відправлення в якості гуманітарної допомоги їжі та засобів гігієни. Ліки, обладунки та спеціальне обладнання в УЗ приймають.

Нагадаємо, що гуманітарну допомогу можна відправити зі Львова, Києва, Харкова, Одеси та Дніпра поштовими вагонами. Оформити таке відправлення можна у відділеннях Укрпошти.

Нагадаємо, Укрзалізниця відновила сполучення із Чернігівщиною.

читайте також

Завантаження....