URM
Укрзалізниця Новини

Укрзалізниця перевезла майже 7,5 тонни гуманітарного вантажу пасажирськими вагонами

Укрзалізниця продовжує перевозити гуманітарні вантажі країною. Пресслужба повідомляє, що за місяць з початку війни залізниця перевезла 1380 вантажних вагонів гуманітарного вантажу і 7347 тонн пасажирськими вагонами. Найбільше допомоги надходить до Києва, Харкова, Запоріжжя та Одеси і наразі залишається найшвидшим шляхом для доставки найнеобхіднішої допомоги по країні.

Ми безмежно вдячні волонтерам, які продовжують надсилати гуманітарний вантаж в регіони, що більше інших постраждали від російської військової агресії.

пресслужба Укрзалізниці

Для тих, хто планує перевозити гуманітарну допомогу залізницею, надали роз‘яснення щодо механізму відправки вантажу пасажирськими поїздами.

Для відправки будь-якого вантажу потрібно:
1. Залишити заявку на відправку через гарячу лінію Укрзалізниці за номером 0800 503 222 або 044 465 03 87. Також потрібно надати характеристики вантажу, що буде відправлений: у пріоритеті — медикаменти, продукти харчування довготривалого зберігання, вода та засоби гігієни.
2. Отриманий номер заявки, включно з ім’ям, місцем призначення та контактним номером особи, що зустрічає, нанести на гуманітарну допомогу, що буде завантажена в поїзд: це дасть  можливість відстежувати та знаходити вантаж в точці призначення.
3. Надійно запакувати всі вантажі.

читайте також

Завантаження....