URM
Укрзалізниця Новини Пасажирські перевезення

Укрзалізниця переоголосить тендер щодо консультації пасажирської вертикалі 

11 лютого торги на постачання консультаційних послуг з модернізації вертикалі пасажирських перевезень Укрзалізниці не відбулися через недостатню кількість учасників тендера.

У компанії заявили, що, оскільки впровадження змін і вдосконалення операційного управління пасажирськими перевезеннями є фундаментальним системним кроком до повної трансформації залізниці, закупівлю консультаційних послуг буде оголошено на ProZorro повторно.

В УЗ пояснюють необхідність таких консультацій запровадженням системи фінансування послуг суспільно-важливих перевезень пасажирів (PSO), розробкою стратегії оновлення активів пасажирських перевезень, збільшенням дохідності пасажирських перевезень та покращенням сервісу для пасажирів з урахуванням міжнародного досвіду.

Нагадаємо, перший тендер оголосили 31 грудня 2021 року. Очікувана вартість закупівлі становила 304 млн грн. Єдиною компанією що подала пропозицію стала німецька DB Engineering & Consulting GmbH («донька» німецького залізничного оператора), яка запропонувала виконати послугу за ту ж суму.

Зауважимо, якщо Укрзалізниця переоголосить тендер і він знову не відбудеться, то Перевізник отримає право укласти договір з DB Engineering & Consulting GmbH напряму.

читайте також

Завантаження....