URM
Укрзалізниця Новини

Укрзалізниця отримала ще 15 комплектів Starlink

Укрзалізниця отримала 15 пристроїв для доступу до супутникового інтернету Starlink, — повідомляється на сайті перевізника. Системи залізничникам надала одна з найбільших IT-компаній України N-iX. З них 10 пристроїв першого покоління та 5 — другого.

Такі системи використовуватимуться для стабільного та надійного зв’язку критичних систем, які забезпечують роботу залізниці.

Дякую всім нашим партнерам та бізнесу за підтримку Укрзалізниці в цей складний час. Залізниця стала першою державною компанією, яка під час війни почала використовувати Starlink. Першу станцію ми отримали на початку березня — одразу після Михайла Федорова. ‹…› Попереду в нас ще багато диджитальних проєктів. Нам та нікому, крім нас, відновлювати все, що будо зруйновано війною. Це можливість побудувати нові надсучасні системні рішення.

голова правління АТ «Укрзалізниця» Олександр Камишін

Довідково: N-iX — це одна з найбільших IT-компаній України, заснована у 2002 році. N-iX об’єднує понад 1700 фахівців та надає послуги з розробки програмного забезпечення та експертизи в хмарних рішеннях, інженерії даних та інших новітніх технологіях. Компанія має офіси у США, Швеції, Мальті, Польщі, Болгарії та Україні. З початку повномасштабної війни росії проти України N-iX долучається до гуманітарних проєктів, серед яких і закупівля станцій Starlink, які компанія передає важливим інфраструктурним об’єктам.

читайте також

Завантаження....