URM
Укрзалізниця Новини

Укрзалізниця оскаржує в суді висновок ДАСУ щодо правомірності закупівлі 100 пасажирських вагонів

Укрзалізниця звернулась до окружного адміністративного суду Києва, аби той скасував висновок Держаудитслужби, яка постановила, що Перевізник не мав підстав проводити закупівлю 100 пасажирських вагонів у КВБЗ без тендеру.

Державні аудитори ухвалили відповідне рішення 17 серпня. Згідно з ним, експертний висновок, який став обґрунтуванням для проведення прямої закупівлі, не є коректним. Експерти при дослідженні не врахували повний перелік виробників пасажирського рухомого складу.

8 вересня Укрзалізниця звернулась до суду. Останній прийняв справу до розгляду й звернувся до ДАСУ, аби та у 15 днів надала свою позицію для подальшого розгляду. Зауважимо, що якщо УЗ програє суд, то договір щодо придбання 100 пасажирських вагонів у КВБЗ стане недійсним.

Нагадаємо, у червні УЗ без тендера уклала договір з КВБЗ на придбання 100 пасажирських вагонів вартістю понад 3 млрд грн за переговорною процедурою. Переговорну процедуру УЗ застосувала на основі проведеного опитування деяких виробників вагонів та «експертного висновку» залізничного університету про те, що жоден інший виробник не зможе виготовити 100 вагонів за 12 місяців.

читайте також

Завантаження....