URM
Укрзалізниця Новини Пасажирські перевезення

Укрзалізниця оновила вагони на маршруті  Київ — Запоріжжя

В Укрзалізниці відзвітували про виконання капітально-відновлювального ремонту з продовженням терміну експлуатації 7 пасажирських вагонів.

Уже з наступного тижня вони поповнять склад пасажирського поїзда Інтерсіті № 738/737, що курсує маршрутом Київ — Запоріжжя. Усі ремонтні роботи виконано на власних потужностях виробничих підрозділів Укрзалізниці в Бахмачі та Каховці.

Вагони обладнали системами відеоспостереження, кондиціювання повітря, регулювання температури окремо в кожному купе, кнопкою виклику провідника та індикатором зайнятості вбиральні, а також інформаційними моніторами всередині купе, які показують температуру, швидкість потяга, дату, час та інше.

У кожному купе є дві розетки з USB-портами. Крім цього, змін зазнали вбиральні: тепер у вагонах встановлені вакуумні туалети, велике дзеркало та оновлена система подачі води.

Термін виконання ремонту кожного такого вагона — приблизно 3 місяці. Вартість робіт — майже 16 млн гривень. Гарантія на окреме обладнання сторонніх виробників становить два роки з дати введення в експлуатацію.

У найближчі кілька місяців планується відремонтувати ще 24 пасажирські вагони, а загалом у 2021 році — виконати капітально-відновлювальний ремонт 50 вагонів.

Нагадаємо, раніше в ТСК повідомили, що третина вагонів Укрзалізниці не готова до перевезення пасажирів у спеку. Із загального парку пасажирських вагонів із системою кондиціювання (1685 вагонів), до перевезення пасажирів підготовлено 1201 вагон (71%).

ДжерелоУЗ

читайте також

Завантаження....